Jídelní stoly z masivu

Nechte se okouzlit krásou přírodního materiálu, jakým je dřevo. Jídlení stůl je důležitým prvkem každé domácnosti. Pořízení jídelního stolu či jiného nábytku z masivního dřeva je v mnoha ohledech ta nejlepší volba. Ať už z důvodu estetického, praktického, ekologického, tak i z důvodu dlouhé životnosti. Masivní dřevo v průběhu let mění svou krásu, proto pohled na něj nikdy nezevšední. Vysněný kuchyňský nebo jídelní stůl z masivu si u nás můžete vybrat z těchto kvalitních dřevin - DUB, AKÁCIE, JILM a TEAK.  Masivní dřevo je ošetřeno lakovanou nebo tvrdovoskovou olejovou povrchovou úpravou, které zaručují nejlepší ochranu.

DUB - vysoce ceněné, tvrdé, pevné a trvanlivé dřevo

AKÁCIE - trvanlivé kvalitní tvrdé dřevo

JILM - dokonale tvrdé trvanlivé dřevo

TEAK - velmi tvrdé, pružné a jedinečné dřevoMasivní jídelní stůl z dubu

Nerozkládací masivní jídelní stoly

Nerozkládací jídelní stoly  nabízíme v rozměrech od 120 cm do 190 cm

Rozkládací masivní jídelní stoly

Rozkládací jídelní stoly nabízíme v různých rozměrech od 140 cm do 260 cm.  

U rozkládacích jídelních stolů z masivu používáme jednoduchý rozkládací systém tzv. - butterfly.

Naše masivní stoly pocházejí z Belgie. Již 15 let spolupracujeme s významným belgickým dodavatelem a díky této spolupráci Vám můžeme nabídnout velmi příznivé ceny a zárověn zaručit vysokou kvalitu zpracování každého masivního stolu. Každý stůl osobně prohlédneme a zkontrolujeme, tím máte zaručenu 100% kvalitu.

Každý stůl má mít i svou židli a proto jsme schopni, dle přání zákazníka, nabídnout i jiné kvalitní kusy nábytku z masivního dřeva, jako jsou právě židle, ale i příborníky, skříně, vitríny nebo televizní stolky.

Po telefonické dohodě Vás rádi uvítáme v našem showroomu, kde si můžete vybraný stůl do detailu prohlédnout a osahat. Pokud potřebujete odbornou radu, samozřejmě Vám velmi rádi pomůžeme. Nabízíme také firemní dopravu s odbornou montáží přímo u Vás doma. Uvedené ceny stolů jsou bez dopravy.

 

Objednávky nebo více informací najdete v sekci kontakt - kde Vám rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Dodání do 24 hod. - po tel. dohodě

Pracujeme v sobotu i v neděli