Jídelní stoly masiv - akácie

NOVINKA: e-shop 

https://www.nabytek-culek.cz/

Dřevo akácie je obzvlášť odolný druh tvrdého dřeva, který bude dlouho oceněn ve Vašem interiéru. Zejména jemné zrno, kresba plamenů a měnící se odstíny barvy dodávají nábytku tuhý a teplý vzhled. Masivní stoly prošly manuální úpravou, takže byl vytvořen originální design. Okraje a rohy jsou zaoblené, toto ošetření zdůrazňuje jedinečný charakter stolů.
Masivní dřevo - akácie použité pro Váš nábytek je jedinečný přírodní produkt, který byl po pečlivém výběru zpracován podle tradičních metod v zemi původu. Je originální a charakteristický v každém ohledu. Žádný kus dřeva nemá stejný tvar, strukturu nebo barvu, takže barvy jsou plné různých odstínů, které jsou nezaměnitelné v jednom kuse nábytku. Větrové trhliny, kartáčovaný povrch, jemné nerovnosti a přítomnost velkých a malých uzlů svědčí o letech růstu a originality. Naše stoly májí lakovanou nebo tvrdovskovou povrchovou úpravu. Lak na nábytek nebo tvrdovoskový olej poskytují nejlepší ochranu dřeva. Opracování dřeva stolu lakem, olejem zdůrazňuje strukturu zrna a dodává masivnímu stolu z akácie bohatší vzhled.

Co to je kartáčovaný povrch?  Je to velice moderní, praktická, vyhledávaná úprava dřeva, kterou se zvýrazní struktura, kresba a celkový vzhled masivního stolu. Takto upravený masivní stůl se hodí do všech moderních interiérů, které se dnes navrhují a nabízejí.

Více najdete v naší nabídce jídelních masivních stolů - akácie.

Jídelní stoly masiv akácie - nerozkládací

Široký výběr masivních nerozkládacích stolů z tvrdého dřeva - akácie v rozměrech od 120 cm až 190 cm za výhodné ceny.

Více informací o stole:

tel.  +420 725 533 763 

nebo e-mail:  richard.culek@jidelni-stoly.net

NOVINKA: e-shop 

https://www.nabytek-culek.cz/

 

Jídelní stoly masiv akácie - rozkládací

Široký výběr rozkládacích stolů o rozměrech od 140 cm až 190 cm za výhodné ceny.

Více informací o stole:

tel.  +420 725 533 763 

nebo e-mail:  richard.culek@jidelni-stoly.net

NOVINKA: e-shop 

https://www.nabytek-culek.cz/